Wymiana tłumików targówek, tłumiki targówek, wymiana  tałumików targówek, mechanika targówek, mechanik warszawa, mechanik targówek
Mechanika pojazdowa, mechak targówek, mechanik Warszawa

+48 796 886 240

Czerwińska Car Service to również profesjonalna stacja wulkanizacji. Nasi specjaliści pomogą w każdym aspekcie związanym z tym zagadnieniem. 

Nasza oferta w tym zakresie to:

Targówek wulkanizacja, mechanik targówek, , dobry mechanik targówek

Wymiana opon

 

Nasza stacja wulkanizacji wymienia opony na obręczach stalowych i aluminiowych. Dokonujemy także wymiany opon typu Run-Flat. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi i doświadczonym pracownikom wymiana opon jest wykonywana w sposób bezpieczny. 

Wulkanizacja targówek od czerwińska car service

Wyważanie kół

 

Oprócz odpowiednich opon należy pamiętać także o dokładnym wyważeniu kół. Wraz z odpowiednim ogumieniem jest gwarancją, że do celu dojedziemy bezpiecznie. 

 

 

mechanik samochodowy targówek, zacisze, warszawa

Doradztwo przy doborze opon

 

Bezpieczeństwo jazdy jest dla Ciebie ważne? Nie kupuj opon w ciemno. Umów się z nami nami, przyjedź, doradzimy najlepsze rozwiązanie, a także zajmiemy się montażem.  Gwarantujące bezpieczeństwo jazdy i Twojego portfela.  

 

 

szybka wymiana opon, wulkanizacja czerwinska car serwice, wulkanizacja targówek

Przechowalnia opon

 

Klienci korzystający z naszych usług wulkanizacyjnych, nie musza się martwić o miejsce na swoje opony. Przechowamy je dla nich do następnej wymiany.  

 

 

Zadzwoń i umów się już teraz !!!

Czerwińska Car Service 

ul. Czerwińska 12 

Warszawa

telefon: +48 796 886 240